Ворог знову просунувся на півночі Авдіївки

Російські окупанти минулої доби досягли підтверджених успіхів поблизу Авдіївки. Про це без конкретики в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Подробиці навів авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись скриншот його карти за п’яте лютого, на якому він червоним пунктиром і штриховкою позначив території, на яких встигли закріпитися загарбники.

У своєму звіті за п’яте лютого «DeepState» про цю ділянку фронту розповів наступне:

«Черговий вкрай тяжкий день на півночі Авдіївки. Незважаючи на певні заяви з боку офіційних осіб, ситуація в місті продовжує погіршуватися… Орки лізли в прямому сенсі з усіх шпарин…

На більшості позицій бої тривають досі. Десь ворогу вдалося просунутися, а десь Силам оборони вдалося відбити атаки. Більш точна картина складеться в найближчі дні.

Традиційно виникає багато питань до підготовки оборонних споруд, як довкола міста, так і в самому…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018 - 19:34
Российские военные продолжают участвовать в войне на территории Сирии и нести потери. Сегодня обнародована информация о том, что в провинции Идлиб повстанцы, на которых армия Асада при поддержке российских ВКС ...

В новом клипе Седокова спела без нижнего белья: видео

14.04.2018
Экс-исполнительница группы «Виа Гра» Анна ...

К Земле несется крупный астероид: подлетит ближе, чем Луна

18.03.2019
К Земле стремительно приближается астероид. ...