Ворог зазнав втрат в живій силі і техніці під Вовчанськом
На Південно-Слобожанському напрямку (північна прикордонна частина Харківського і Чугуївського районів Харківської області, район частково окупованого Вовчанська) українські захисники завдали значних втрат російським інтервентам в живій силі та техніці.
Зокрема були ліквідовані щонайменше троє штурмовиків загарбників, знищено вантажівку, декілька позашляховиків, антени звʼязку та укриття для особового складу противника.
Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши нижчепредставлене відео з наступним коментарем:
«Операції зі знищення ворожих сил проводили як вдень, так і вночі, адже саме темний час доби противник активно використовує для забезпечення своєї логістики».
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе і дронами-бомбардирами, які власне й нищили ворога, та контрольними безпілотними літальними апаратами.
Подпишитесь на новости
























