Ворог захопив нові території на Донеччині, – DeepState

На північному фасі Краматорського напрямку російські загарбники взяли під контроль значну територію сірої зони в районі села Привілля Соледарської міської громади Бахмутського району Донецької області, в тому числі в самому населеному пункті.

Якщо раніше ворог впевнено контролював 80% адміністративної площі Привілля, то тепер вже 92%, а решта перебувала і перебуває в сірій зоні активних боїв.

У військовослужбовців Збройних сил України було мало шансів на утримання даної території, адже вона більш ніж з трьох сторін оточена раніше окупованими землями.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за результатами четвертого квітня.

На ній він забарвив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачену ділянку, на якій за вчора змогли закріпитися інтервенти. Сіра зона активних боїв в наш бік не змістилася, а лише зменшила на користь ворога.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019 - 11:04
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал видео, снятое беспилотником Вооруженных сил Украины одной из позиций террористов 9-го полка ДНР под Мариуполем. Ролик состоит из двух частей. На первой видны террористы в ...

На свадьбе у чиновника жестоко избили телеведущую, видео

19.02.2018
На свадьбе харьковского чиновника уровня ...

В США столкнулись 47 автомобилей: видео

16.02.2019
В США на заснеженной дороге ...