Ворог захопив нові території на Донеччині, – DeepState
На північному фасі Краматорського напрямку російські загарбники взяли під контроль значну територію сірої зони в районі села Привілля Соледарської міської громади Бахмутського району Донецької області, в тому числі в самому населеному пункті.
Якщо раніше ворог впевнено контролював 80% адміністративної площі Привілля, то тепер вже 92%, а решта перебувала і перебуває в сірій зоні активних боїв.
У військовослужбовців Збройних сил України було мало шансів на утримання даної території, адже вона більш ніж з трьох сторін оточена раніше окупованими землями.
Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за результатами четвертого квітня.
На ній він забарвив штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачену ділянку, на якій за вчора змогли закріпитися інтервенти. Сіра зона активних боїв в наш бік не змістилася, а лише зменшила на користь ворога.

Подпишитесь на новости
























