Ворог перекидає війська з Авдіївки

Бійці Збройних сил України відбили атаки російських окупантів в районі частково окупованої Богданівки (на північний захід від Бахмута), знищивши два ворожих танки.

Про це повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон».

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ, яка воює на Бахмутському напрямку, Станіслав Бунятов (Осман» у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів:

«Орки почали перекидати основні залишки Авдіївських резервів на Бахмут та Запоріжжя. Відмічаємо вихід на позиції однієї з приватних військових компаній під Богданівкою та ознаки підкріплення ворогом своїх сил на Запорізькому напрямку».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018 - 20:13
Главари ДНР в стремлении представить в черном свете ВСУ настолько завираются. что сами забывают, о чем лгали накануне. Напомним, вчера террористы сообщили, что возле Сигнального под Донецком был уничтожен КамАЗ ...