Влада Польщі пообіцяла покарати тих, хто розсипав українське зерно

Добра новина з Варшави стосовно намірів тамтешньої влади відносно тих, хто псував українське збіжжя. Польський уряд обіцяє знайти тих, хто розсипає українське зерно, й заявляє, що такі дії є неприпустимими.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Марцін Кервінський в ефірі Польського радіо.

«Те, що сталося в кількох місцях, тобто висипання зерна з транспорту, є неприпустимим», — сказав він, додавши, що поліція затримає «злочинців».

Міністр пообіцяв, що уряд Польщі не допустять такої «анархізації суспільного життя».

Кєрвінський також спростував інформацію, що нібито вантажі з військовим та гуманітарними постачаннями, мають проблеми на кордоні. Він наголосив, що вони «нормально проходять».

Тим часом перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Тарас Висоцький в ефірі телемарафону заявив, що відшкодовувати збитки за висипане в Польщі зерно має винна сторона.

«Пошкодження приватної власності однозначно є правопорушенням», — сказав він.

Заступник міністра повідомив, за всіма актами знищення української продукції правоохоронними органами Польщі порушено справи. За словами Висоцького, сплатити компенсацію зобов’язаний той, хто завдав шкоди.

«Ми ж говоримо про судовий розгляд… Ми сподіваємося на максимально стислі терміни розгляду справ і передання їх до суду. Розраховуємо на справедливість і фіксацію того, що необхідна повна компенсація збитків тими, хто їх завдав», — заявив посадовець.

Нагадаємо, четвертий акт вандалізму стався в ніч з 24 на 25 лютого на станції Котомеж. Була розсипана українська агропродукція з 8 напіввагонів. Всього 160 тонн кукурудзи, що є сумним рекордом… Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу. Наше міністерство вчергове апелювало до польської влади і поліції із закликами знайти і покарати винних.

Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу. Наше міністерство вчергове апелює до польської влади і поліції із закликами знайти і покарати винних.

Перед цим польські протестувальники у вівторок, 20 лютого, перекрили залізницю поблизу пункту пропуску Медика-Шегині та розсипали зерно із вагона. На відео злочину помітно, що протестувальники робили це із задоволенням.

11 лютого дійшло до того, що з трьох українських фур польські фермери (а це здебільшого представники організації, яку підтримує проросійська партія Конфедерація) висипали зерно на дорогу. Причому, економіці Польщі воно аж ніяк не загрожувало, бо прямувало до Литву в опечатаних фурах. МЗС України вимагає покарання винних у цьому злочині.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016 - 19:29
Правильное введение прикорма в рацион малыша является залогом его крепкого здоровья. Но часто родители сами провоцируют аллергии и прочие проблемы, желая накормить малыше чем-то полезным. В каком возрасте, а также ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...