Влада Грузії задовольнила вимоги протестуючих

Масові протести в Грузії увінчалися успіхом для тих, хто виступив проти тоталітарних ініціатив влади. Правляча партія «Грузинська мрія» та рух Сила народу вирішили відкликати з парламенту законопроект про «іноагентів», що вимагали протягом двох днів протестувальники.

Про це 9 березня повідомляє Эхо Кавказа.

Зазначається, що влада задовольнила вимогу демонстрантів, які 7-8 березня проводили багатотисячні мітинги біля будівлі парламенту.

При цьому правляча партія та Сила народу (це теж та сама партія ГМ — її створили депутати, які відкололися від неї і стали ще більш проросійськими) в своїй заяві наголосили, що начебто на скандальний закон несправедливо наклеїли ярлик «російського» і люди не розібралися. Але коли накал пристрастей спаде, вони спробують людям це роз’яснити.

Так чи інакше, вочевидь, що проросійські уряд і парламентська більшість Грузії вирішили не ризикувати, а відступили перед загрозою ще більш масових протестів. Чи задовольнить це опозицію, чи вона спробує на цій хвилі почати політичний тиск, аби досягти інших цілей, наразі невідомо.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018 - 22:36
Накануне вечером российские дипломаты предприняли дерзкую попытку вывезти из Украины в РФ членов команды арестованного судна «Норд» в Россию. Ехали через пункт пропуска Гоптовка в Харьковской области. Спикер Госпогранслужбы Украины ...

Появилось видео нападения фанов «Бастии» на футболистов «Лиона»

17.04.2017
Какой-то черный нефарт для французского ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...