Влада Грузії не там шукає ворога, – МЗС України

Міністерство закордонних справ категорично відкидає інсинуацію грузинської влади щодо підготовки Україною державного перевороту в Грузії. Про це написав речник МЗС Олег Ніколенко у Facebook у понеділок, 13 березня.

Він зазначив, що за останні кілька днів прем’єр-міністр і керівництво парламенту Грузії зробили низку недружніх заяв щодо України.

«Майже дослівно повторюючи тези російської пропаганди, представники грузинської влади звинуватили Україну в підготовці державного перевороту в Грузії, втягуванні її у війну з Росією, спрямуванні сил для розпалювання громадянської війни. Ми категорично відкидаємо подібні інсинуації, які не мають нічого спільного з реальністю. Не там шукає ворога грузинська влада», – заявив Ніколенко.

Він наголосив, що заяви грузинських політиків не зможуть похитнути міцні відносини дружби українського та грузинського народів.

«Ми високо цінуємо підтримку грузинів у той час, коли українці борються за свою незалежність. Зі свого боку Україна була і залишатиметься другом грузинського народу, якому бажаємо не зупинятися у розвитку європейського майбутнього», – зазначив речник МЗС.

Фактично ситуація зводиться до того, що в Грузії парлементська більшість і правлячий уряд є повністю проросійськими. Звідси і політика подвійних стандартів, яка зводиться до агресивного відношення до України, фактичної підримки російської агресії, допомоги РФ в уникненні санкцій… І це при тому, що більшість грузинів пам’ятають, що саме Росія проти них воювала, а тому підтримають українців.

Нагадаємо, цього тижня в Грузії тривають масові протести через ухвалення парламентом у першому читанні закону про «іноагентів».

Сьогодні стало відомо, що грузинський парламент провалив цей закон у другому читанні. Але протестувальники оголосили про проведення нової акції.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Звезда выиграла у Динамо 2:0. Видео голов

12.03.2017 - 16:43
Киевское «Динамо» потерпело четвертое поражение в сезоне, а отрыв от «Шахтера» увеличится до 16 очков, в случае победы «горняков» над «Волынью». Проиграли подопечные Реброва в Кропивницком местной «Звезде». Звезда – ...