Вища рада правосуддя дозволила арешт Князєва

Вища рада правосуддя (ВРП) дала дозвіл на утримання під вартою колишнього голови Верховного суду Всеволода Князєва, якого підозрюють у хабарництві. Про це повідомив Центр протидії корупції у четвер, 18 травня.

Вказано, що за згоду на утримання під вартою Князєва проголосували усі присутні 14 членів ВРП.

Тепер САП має можливість подати клопотання до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) щодо запобіжного заходу у вигляді утримання його під вартою.

Тим часом під час засідання ВРП сам Князєв дав пояснення щодо грошей, які були вилучені у його кабінеті. За його словами, кабінет не є режимно-секретним об’єктом і що туди може прийти фактично будь-хто.

«До мене на зберігання приносили гроші різні особи, навіть судді Верховного суду. У мене в кабінеті вони просто зберігались», – заявив Князєв.

Вочевидь, цьому можна дати оцінку — люта брехня.

Нагадаємо, 15 травня правоохоронці викрили корупційну схему, у якій брало участь керівництво Верховного суду. Зокрема, на хабарі у 2,7 млн доларів спіймали голову суду Всеволода Князєва. Мова йде про гроші, який передавався від осіб, що виступають з боку бізнесмена Костянтина Жеваго.

Вже на наступний день Верховний суд звільнив Князєва з посади. НАБУ оголосило йому підозру.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Грицак рассказал о спецоперации СБУ по спасению Франции от терактов на Евро-2016 (видео)

06.06.2016 - 13:58
После вчерашнего заявления президента Франции Олланда о том, что он не исключает того, что во время проведения в его стране чемпионата Европы по футболу возможны теракты, во многих странах люди ...

Мэр Червонограда опубликовал видео кортежа Порошенко на бездорожье

26.02.2019
Мэр Червонограда Львовской области Андрей ...

«Шахтер» снял видео об игре с казаками на Донбасс-Арене под флагом Украины

22.12.2017
Исполнительный продюсер студии анимации Baraban ...