Виробники побутової техніки Electrolux, Tefal і Braun почали боротьбу з імпортом до РФ

Західні виробники побутової техніки, такі як Electrolux, Tefal, Braun і Rowenta, розпочали активно обмежувати постачання своєї продукції до Росії через «паралельний імпорт», включаючи продаж на маркетплейсах.

Цю інформацію наводить «Коммерсантъ» з посиланням на дані від ритейлерів. За їхніми словами, ці компанії укладають з партнерами з інших країн угоди про мораторій на відправку електроніки до Росії. Якщо умови угоди порушуються, це може призвести до припинення контракту. Ця нова практика стосується товарів таких відомих брендів, як Tefal, Braun, Rowenta, Electrolux і Bosch.

Наприклад, шведська компанія Electrolux Group, яка випускає побутову техніку під брендами Electrolux, Zanussi і AEG, обмежує паралельний імпорт своїх товарів до Росії. Про це заявив головний виконавчий директор групи «М. Відео-Ельдорадо» Сергій Лі.

Він підтвердив, що товари Electrolux вже продаються в обмеженій кількості в мережі ритейлера. Процес обмеження поставок деталей не був деталізований.

Ритейлери, опитані газетою, вважають, що ця практика може призвести до повного зникнення товарів від цих брендів на ринку, і вони очікують, що їх замінять товари з Туреччини та Китаю.

Російські ритейлери вважають, що шукати шляхи поставок через «паралельний імпорт» стало невигідно, оскільки це не приносить прибутку, адже кінцева ціна товару виявляється вищою, ніж за аналогічні товари з інших країн.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Над Винницей промчались истребители: видео

13.09.2017 - 14:36
В рамках анонсированных ранее начальником Генштаба ВСУ Виктором Муженко маневров «Несокрушимая устойчивость — 2017» военные самолеты уже бороздят небо. Скорее всего, в рамках этих учений сегодня над Винницей носились самолеты ...

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018
Военное телевидение Украины и волонтерский ...