Вірменія та Азербайджан заявили про обстріли, є поранені

Міноборони Вірменії вранці 13 лютого заявило, що військові Азербайджану відкрили вогонь по вірменських позиціях, внаслідок чого є поранені.

«Починаючи з 05:30, підрозділи ЗС Азербайджану відкрили вогонь зі стрілецької зброї по вірменських позиціях, розташованих у районі Неркін Ханд, унаслідок чого, за попередніми даними, у вірменської сторони є поранені», — йдеться у повідомленні.

Ввечері 12 лютого інформаційне агентство AZERTAC повідомляло, що з позицій ЗС Вірменії в напрямку Зангіланського району вівся вогонь, азербайджанський прикордонник зазнав поранення.

Нагадаємо, наприкінці січня Вірменія запропонувала Азербайджану підписати договір про ненапад.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що мир між Вірменією та Азербайджаном буде можливими у разі внесення змін у вірменську Конституцію.

За словами Алієва, претензії Вірменії до його країни ґрунтуються на таких питаннях, як невизнання суверенітету і територіальної цілісності Азербайджану, відділення Карабаху від Азербайджану.

«Якщо Вірменія покладе край територіальним вимогам до Азербайджану і внесе зміни до Конституції та інших нормативно-правових документів, то можна буде досягти миру», — зазначив він на зустрічі з генсекретарем Міжпарламентського союзу (МПС) Мартіном Чунгонгом у Баку.

Алієв додав, що між Азербайджаном та Вірменією вже де-факто існує мир, і на кордоні країн кілька місяців панує мирна обстановка.

Але для того, щоб довести цей процес до логічного завершення, необхідно підписати мирний договір та покласти край територіальним претензіям Вірменії до Азербайджан, — наголосив він.

Алієв заявив, що декларація про незалежність Вірменії містить прямі заклики до приєднання Карабаського регіону і порушення територіальної цілісності Азербайджану, а посилання на цей документ відображені у Конституції Вірменії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017 - 12:15
Импичмент президенту Республики Корея Пак Кын Хе привел к массовым беспорядкам в Сеуле. СМИ сообщают о первых погибших. Один из них 72-летний мужчина скончался после множественных травм головы. Поводом для ...

Появилось видео запуска новой баллистической ракеты КНДР

15.05.2017
Появилось видео запуска северокорейской ракеты Hwasong-12 ...