Випускники медичних вишів можуть отримати по 200 тисяч гривень

Уряд України ухвалив рішення про одноразову грошову допомогу випускникам медичних вишів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну 30 травня.

Згідно з постановою, медики-початківці отримають 200 тис. гривень, якщо почнуть працювати у сільських лікарнях або в районах, де тривають бойові дії.

«Це реальний крок для залучення фахівців у регіони, де особливо гостро відчувається нестача медперсоналу», — наголосив очільник уряду.

За даними Держстату, середня зарплата штатних працівників в Україні зросла у 2024 році на 23,1% до 21 473 гривень.

Найвища заробітна плата у сфері «Інформація та телекомунікації», де вона зросла на 38,2% до 52 457 гривень. На другому місці — Фінансова та страхова діяльність — 41 384 гривні (зростання на 20,3%).

Зарплати у сфері Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги — одні з найнижчих — 16 850 гривень. За рік вони зросли на 14,7%.

Нагадаємо, раніше Міністерство оборони України запустило формат добровільної служби Контракт 18−24 для українців, які готові долучитися до ЗСУ на один рік. Контракт передбачає сучасну підготовку, фінансову підтримку в розмірі 1 млн гривень (200 тисяч гривен одразу плюс до 120 тисяч гривень щомісяця).



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ночью на Винничине пьяный возил в багажнике двух «рабов»: видео

20.11.2016 - 23:21
Ночью 19 ноября в Ильинцах произошло неординарное событие. Правоохранители остановили «BMW X6», поскольку посчитали, что его водитель пьян. Если к конфликтам с молодыми людьми за рулем полиции не привыкать, то ...