Вінницькі компанії встановили більше 50 сонячних електростанцій

Загальна потужність більше 50 сонячних електростанцій, які встановили вінницькі субʼєкти господарювання з квітня минулого року складає 12,93 МВт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

«Підприємці, які перейшли на СЕС, вже відчули переваги «зеленої» генерації. Тож, продовжуємо рухатися в напрямку енергонезалежності та створювати належні умови для безперебійної роботи бізнесу», – зазначив він.

Фактично, мова йде про мініСЕС.

Також посадовець нагадав про те, у Вінницькій громаді діє Порядок часткової компенсацій витрат на придбане обладнання для виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії.

«Такою можливістю вже скористалися 15 підприємств. Документи ще 5-х заявників на участь у Порядку знаходяться в роботі. Децентралізована генерація допомагає проходити пікові навантаження та стабільніше працювати. Сонце, вітер, вода, енергія надр – ми маємо максимально використовувати цю силу. Накопичення енергії – наступний ефективний крок», – додав заступник мера.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как кот ловил рыбу в реке (видео)

18.12.2015 - 13:16
Оказывается, коты умеют ловить рыбу не только со стола. На видео сняли кота, который занимался этим делом на берегу водоема. Ранее доводилось видеть, как рыбачат медведи. Но кошачий стиль отличается ...

Мужик очень смешно почистил дымоход (видео)

02.12.2015
Для того чтобы почистить дымоход, ...