Вінницьке обласне бюро СМЕ перейшло під управління МОЗ

Система бюро судово-медичних експертиз втратила регіональне підпорядкування. Більшість регіональних бюро СМЕ наразі вже напряму підпорядковані Міністерству охорони здоров’я. Зокрема йдеться і про Вінницьке обласне бюро СМЕ.

У МОЗ зазначають, що «19 регіональних бюро СМЕ повністю перейшли до сфери управління МОЗ. А саме: у Вінницькій, Миколаївській, Чернігівській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Сумській, Кіровоградській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Полтавській, Закарпатській, Житомирській областях, також у столиці та Київській області, Харківській та Волинській областях та нова установа, утворена в Луганській області (оскільки наразі неможливо здійснити передачу цілісного майнового комплексу за установленою процедурою)». 

Заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін зауважив, що «після того, як усі обʼєкти перейдуть зі сфери управління областей на національний рівень, запрацює єдина вертикаль експертизи».

«Враховуючи, що під час війни навантаження на судово-медичних експертів зростає, діючі та нові лабораторії СМЕ вже дооснащуються сучасним обладнанням. Це дозволить пришвидшити процедуру ідентифікації тіл загиблих та впровадити інноваційні підходи до проведення експертиз відповідно до вимог міжнародного права, що сприятиме ефективному розслідуванню та документації воєнних злочинів, скоєних проти країни та українців», – пояснив посадовець.

Раніше обласне бюро підпорядковувалось управлінню спільної комунальної власності Вінницької облради.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Очень смешная и доступная лекция о производстве шампанского и вина (видео)

28.12.2015 - 17:49
Для молодежи и детей прочли научно-популярную лекцию о производстве обычного и шампанского вин, заодно сняли все это на видеокамеру. Познавательное мероприятие, на удивление, оказалось смешным и совершенно не занудным. Предположительно, ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...

Ювентус легко разгромил Барселону в 1/4 ЛЧ: видео голов

12.04.2017
После невероятного камбэка «Барселоны» в ...