Вінницька облрада ухвалила звернення до Кабміну

Сьогодні на сесії Вінницької облради депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності запровадження на рівні держави компенсаційних механізмів, надання можливих пільг населенню, бізнесу та підприємствам критичної інфраструктури для сталого проходження опалювального періоду 2024-2025 років в умовах воєнного стану.

«Цим зверненням ми просимо центральну владу розглянути 7 конкретних пропозицій щодо зменшення фінансового навантаження на бізнес і людей у сфері енергетики, — прокоментував депутат Михайло Паньків. — Серед них, наприклад, такі:

— розглянути можливість встановлення пільгової ставки податку на додану вартість для підприємств, що здійснюють господарську діяльність із виробництва/постачання теплової енергії та реалізації послуг із водопостачання та водовідведення;

— розглянути можливість встановлення нульової ставки податку на додану вартість та звільнення від сплати ввізного мита на товари, що ввозяться на митну територію України та використовуються для енергомодернізації підприємств».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Иван Дычко отправил соперника в глубокий нокаут за 38 секунд: видео

25.03.2018 - 16:28
Боксер из Казахстана Иван Дычко уверенно добыл свою пятую победу на профессиональном ринге. На вечере бокса в отеле «Семинол Хард Рок» Голливуд, США, 27-летний Дычко нокаутировал  американца Стефена Кирнона уже ...