Вінницька облрада проголосувала за припинення повноважень двох депутатів

Сьогодні на 54-й сесії Вінницької обласної ради були розглянуті питання про дострокове припинення повноважень одразу двох депутатів. Рішення ухвалили більшістю голосів.

Так, 6 червня заяву про складання депутатських повноважень подала Мілієнко Олена Анатоліївна, яка обралася від «Української стратегії Гройсмана».

Олена Мілієнко є директоркою Вінницького навчального центру Національної школи суддів України.

Рішення ради чисто формальне, бо людина має право за власним бажанням позбутися мандата. Рішення про це підтримала й постійна комісія обласної Ради з питань правової політики.

Крім того, облрада задовільнила заяву про складання повноважень, яку ще у травні подав Олександр Підгорняк. На минулій сесії до цього питання не дійшли через скандал (тоді сесія змогла розглянути не всі питання порядку денного).

Зазначимо, Олександр Підгорняк обраний депутатом облради від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Він є членом комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

«Друзі, я прийняв непросте рішення скласти депутатський мандат. Війна майже кожного з нас змусила змінювати і особисті, і робочі плани. Моя військова служба тепер не дозволяє в повному обсязі виконувати свої депутатські повноваження. Сьогодні всі зусилля – для перемоги!», – пояснив причини рішення О. Підгорняк.

Підгорняк був учасником АТО, багато років займається бізнесом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маленький сирийский беженец продемонстрировал, что он будет делать с чехами приютившими его (видео)

26.09.2015 - 23:45
Тема сирийских беженцев за последние дни набила оскомину. Одни выступают в их защиту, другие против, аргументируя это последующими проблемами. Даже на высшем уровне в странах ЕС не могут прийти к ...

Под Донецком уничтожен броневик оккупантов: появилось видео

04.08.2018
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...