Вінницька міська рада оголосила закупівлю 80 “Мавіків” для ЗСУ

Виконком Вінницької міської ради оголосив чотири тендери на закупівлю обладнання та побутових речей, які не лише допоможуть нашим військовим ефективно виконувати бойові завдання на фронті, а й вбережуть їх життя та здоров’я в холодну пору року.

Йдеться про закупівлю 80 сучасних квадрокоптерів, 20 яких — з тепловізійним прицілом, а також 100 тисяч хімічних грілок та ще 100 термосів на суму понад 21 млн грн.

Про відповідне рішення напередодні повідомляв Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Так, під час виконкому, що відбувся 27 липня, ухвалили рішення виділити кошти на допомогу українським військовослужбовцям в розмірі 28 млн грн.

“Опрацювали запити наших військових частин, є потреба в квадрокоптерах, пікапах, в прицілах, коліматорах та хімічних грілках. Ми однозначно повинні допомогти нашим захисникам. З перших днів ми підтримували наші військові частини, зокрема й полк “Азов”, третю штурмову бригаду та інші підрозділи, сили територіальної оборони – для того, щоб наші хлопці й дівчата мали максимальні шанси дати достойну відсіч ворогу. Тому ми будемо продовжувати цю роботу стільки, скільки знадобиться, залучаючи все, що в силах нашої територіальної громади. Для цього ми консолідуємо також роботу з волонтерами та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, який діє з березня минулого року”, – зазначив Сергій Моргунов.

Тож вже зараз фахівці Вінницької міської ради відпрацьовують механізм закупівлі технічного спорядження і після проведення тендерної процедури, все необхідне передадуть у військові частини, які мають відповідні потреби.

Решту потреб фахівці профільних департаментів Вінницької міської ради наразі опрацьовують і невдовзі будуть оголошені відповідні тендерні закупівлі.

Формують черговий пакет допомоги для військових і координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Протягом останнього місяця вони передали на фронт 20 автомобілів, тепловізори на суму в 5 млн грн, понад 300 кг медикаментів та побутової хімії, а також дрони, камери нічного бачення та інші необхідні речі.

Найважливішим пріоритетом всієї України є підтримка нашої армії. Тож кожна громада в межах своїх повноважень докладає зусиль, аби зробити внесок у Перемогу. З початку повномасштабного вторгнення Вінниця виділила з бюджету понад 606 млн грн. Нагадаємо, раніше, на липневій сесії міської ради, на потреби шести військових частин виділили 14 млн грн.

У департаменті цивільного захисту зазначають, що у рамках субвенції планується виділення коштів на ремонтні роботи приміщень казармового фонду, закупівлю запасних частин для техніки й різних спецзасобів та поліпшення умов для якісного надання медичних послуг у військовому госпіталі.

«Сьогодні питання нашої оборони є основним, тому ми продовжуємо надавати підтримку нашим військовослужбовцям, оскільки вкрай важливо, щоб у них було все необхідне для виконання бойових завдань», – зазначає директор департаменту цивільного захисту Олег Парфілов.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017 - 14:50
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать завесу таинственности мероприятий, проводимых с самого утра 2 мая. Помимо обысков у явных лидеров пророссийских движений в Одессе, на территории города задержана группа лиц, подозреваемая ...