Вінниця згадує видатного громадянина: сьогодні 15 років, як пішов з життя Михайло Малишенко

Час летить, життя минає, а пам’ять про неймовірну, неординарну людину нагадує про його справи, які він залишив після себе!

29 березня 2006 року пішла у засвіти людина з великоі літери, інтелигентний, далекоглядний, з глибоким економічним мисленням, фахівець високого рівня, один із найвпливовіших та досвідчених керівників торгівельноі галузі – Малишенко Михайло Михайлович! Пройшло вже 15 років…

Керівник-господарник, який в жорстких, планово-контролюючих соціалістичних умовах Радянського Союзу збудував багатогалузеве торговільне-виробниче господарство, яке задовольняло всі сучасні потреби 1500-ного колективу, та потреби мешканців Вінниччини, забезпечуючи високі планові стандарти та сучасну увагу і високий сервіс для покупців.

Ордена трудового Червоного прапору універмаг самообслуговування був збудований Малишенко М.М. від першоі цеглини у 1963 р. до сучасного флагману радянськоі торгівлі 80-х років. Про Вінницький універмаг писали навіть Лондонські газети!

Висока заробітна плата з додатковими відсотками за позарозрядність, постійні преміі за наполегливий труд, безкоштовні; житло, лікування та відпочинок на Чорному морі були для працівників універмагу нормою.

Очолюваний Малишенко М.М. універмаг був візітною карткою міста Вінниця та Вінниччини! Сюди приїжджали переймати передовий досвід фахівці різних рангів з республик Радянського Союзу! Єдине в ті часи торгівельне підприємство Вінницький Універмаг професійно налагодив зовнішньо-економічні,торгівельні,виробничі прямі відносини з такими країнами, як : Болгарія, Румунія, Польща, Китай, Фінляндія, Німеччина, Англія, Турція. Торгівельні заклади столиць і багато міст Радянського Союзу ( від Львова до Владивостока, від Баку до Норильска) мали змогу користуватись торгівельним обладнанням,виготовленим на виробничих потужностях заводу універмагу і змонтованих нашими фахівцями на площах замовників.

Легенди наголошують! Такі феноменальні люди як Малишенко Михайло Михайлович це рідкість і вони народжуються один раз на 100 років.

Усі хто знав, працював і пам’ятає Малишенко М.М., завжди з вдячністю відзначають його мудрість, людяність, відкритість, порядність, відповідальність та принциповість.

Світла і ярка як зірка пам’ять про Михайла Михайловича Малишенко назавжди залишились и залишаються в серцях близьких, друзів, колег і співробітників по галузі та багатьох пересічних громадян Вінниці, України і теренах бувшого СРСР.

                                                                     R.I.P. (rest in peace – спочивай з миром).

І не лікує нас час…
І біль не вщухає…
Стискає обійми своі все сильніш!
Лише тільки пам”ять все пам”ятає!
Шановних людей вона не забуває,
А спогади наши з роками все більш!

Плисюк О., Малишенко І., Боровська З., Вороновська К.,Трофімчук Л.,Курочка Т.,Бойчук І., Вотякова К., Берцун Г., Драчевська О., Скомаровська-Кіруца Т., Бойко О., Черепанова Л., Плахотник Ж., Фурманюк Т., Рибак А., Папижук Т., Годз В., Парвадов А


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018 - 14:57
Животным порою не чужды человеческие качества. В том числе и стремление защитить своего ближнего. Случай в Китае это подтвердил в очередной раз. Там свинья самоотверженно отбила у мясников своего собрата, ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...

Полтергейст устроил ДТП (видео)

11.12.2015
Необычное ДТП засняла камера видеонаблюдения ...