Вінниця отримала автобуси VDL Citea від німецького Мюнстера

В автопарку муніципальної транспортної компанії Вінниці з’явилися два нових автобуси моделі VDL Citea. Ці автобуси мають низькопідлоговий дизайн і є енергоощадними. Вони призначені для перевезення до 80 пасажирів.

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Він відзначив, що це досягнення є результатом співпраці з німецьким містом-партнером Мюнстером.

За словами мера, місцеві перевізники вже виконують облаштування автобусів спеціальними пристроями для оплати проїзду та системами повідомлення, щоб найближчим часом ці автобуси розпочали курсувати по маршрутах міста.

Моргунов також висловив подяку своєму колезі Маркусу Леве за постійний контакт, співпрацю та зацікавленість у справах нашої країни. Він підкреслив, що з початку війни ця підтримка була особливо відчутною, зокрема, діти мали можливість відпочити у німецькому місті. Також Мюнстер надав нам допомогу в разі можливих атак на енергетичну інфраструктуру.

В даний час між містами ведуться переговори щодо співпраці в галузі медицини. Згідно з ідеєю, лікарі з Вінниці матимуть можливість проходити стажування та обмінюватися досвідом з європейськими колегами.

Нагадаємо, рівно рік тому Вінниця підписала угоду про партнерство солідарності із Мюнстером. Наміри були засвідчені під час візиту вінницької делегації до цього німецького міста. Окремо була підписана спільна декларація міст Мюнстера та Любліна. Таким чином маємо тристороннє партнерство.

Наразі у Вінниці є вже вісім міст-побратимів:
  • Кельце, Польща
  • Пітерборо, Великобританія
  • Бірмінгем, США
  • Бурса, Туреччина
  • Бат-Ям, Ізраїль
  • Паневежис, Литва
  • Карлсруе, Німеччина
  • Нансі, Франція.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На пляже Ланжерон в Одессе мощный пожар в ресторане: видео

24.07.2017 - 23:07
В Одессе с семи вечера на пляже Ланжерон горит ресторан «Хуторок». Пожар продолжается до сих пор. Несмотря на усилия пожарных, пламя долгое время не уменьшалось. Пожар был локализован примерно в 21:30, большого пламени уже нет. Ресторан ...

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ...