«Вінничани» шукають лідерів та ідеї для перемоги на місцевих виборах

Громадський рух «Ми — Вінничани», який спричинив суспільний резонанс у Вінницькій області, надав для оприлюднення засобами масової інформації чіткі відповіді на поширені запитання вінничан і оголосив про пошук лідерів руху в кожній громаді області.

Про це йдеться на офіційній сторінці суспільної справи в соціальній мережі фейсбук.

За перший тиждень від початку публічної діяльності нашої спільної справи «Ми – Вінничани» до нас на електронну скриньку та в особисті повідомлення надійшло сотні листів від вінничан. 

Найчастіше земляки запитують: як долучитись до нашого руху. 

Багато людей (що нас дуже надихає) пропонують стати координаторами нашого об’єднання в районних центрах, хтось запитує про лідерів руху, хтось дорікає за відсутність програми, чи списку спонсорів. Ще вінничани пропонують зустрітись та обговорити їх бачення розвитку подій, окремі громадяни пропонують створити єдиний координаційний центр нашого руху, і найцінніше – ми отримали більше 10 змістовних листів з проектами та ідеями задля перемоги вінничан на місцевих виборах 2020 року.

Даємо чіткі та змістовні відповіді:

Долучитись до нашого руху не тільки можна, а потрібно. Тому вже зараз пропонуємо надсилати ваші пропозиції на нашу електрону адресу. Окремо зазначайте, чим би ви хотіли займатись в нашій спільній справі – створювати у ваших районах, містах ініціативні групи однодумців руху «Ми – вінничани», просто поділитися думками, порадити шляхи вирішення проблем області, порекомендувати авторитетних та достойних людей з вашого населеного пункту, які могли б стати лідерами нашого руху, а згодом кандидатами в депутати обласної ради, місцевої, кандидатами в міські голови, голови ОТГ тощо.

Про лідерів нашого руху.

Ми проти хайпових «месій» та штучних лідерів під чергові вибори. У нашому середовищі немає жодного лідера, є лише група однодумців, які на волонтерських засадах та за власний кошт вирішили організувати свідомих і активних вінничан взяти контроль над ситуацією в нашій рідній області у свої руки.

Чому саме це потрібно зробити?

Як приклад – подивіться на кризову ситуацію у медичній галузі, до якої довели чиновники, депутати та партійні ділки. Чиновники слухняно виконують вказівки київського керівництва, без урахування місцевих особливостей. Партійні функціонери переймаються винятково власною політичною кар’єрою. Народним депутатам потрібний доступ до бюджетних коштів.

Про інтереси Вінницької області та вінничан вони не думають.

А тому місцеву владу слід передавати через інструмент виборів територіальним громадам, тим людям, які живуть і працюють у містах та селах Вінницької області, які пов’язують із нею своє майбутнє і майбутнє власних дітей.

Чи буде в нас лідер (лідери)?

Якщо громада Вінниччини вирішить. що така людина, чи група людей потрібна -–то ми разом з вами і визначимо цих лідерів. І, головне, цими лідерами може стати кожен з вас, хто здатен повести за собою команду однодумців у всі місцеві ради нашої області.

Жодних кулуарних домовленостей не буде.

Відкрите обговорення відбуватиметься у соціальних мережах. Якщо виникне потреба – то й у форматі «круглих столів» на місцях. Ми не столичні партійні функціонери, а тому безпосереднє спілкування з простими людьми для нас є більш цінним та корисним, аніж виголошення «повчань» з екранів телебачення.

Ми неодмінно створимо незабаром координаційний центр, офіс, чи хаб тощо. Наша робота ґрунтується винятково на волонтерських засадах, але погодьтеся – вкотре продати власне майбутнє заїжджим політикам за торбу гречки – справа ганебна по відношенню до прийдешніх поколінь українців, які житимуть на Вінниччині.

Шановні земляки!

Ми просимо вас повідомляти про проекти та ідеї для організації перемоги вінничан на місцевих виборах – найкращі ваші ініціативи стануть пропуском в команду лідерів громадського руху «Ми – Вінничани».

Починаємо з формування команди, до складу якої увійдуть усі мешканці Вінницької області.

Це і буде нашою спільною перемогою.

Наша електронна адреса: [email protected]

Ілюстративне фото сайт «Вежа»


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы совершили три обстрела из «Градов», загорелись поля: видео

03.10.2017 - 22:04
«РЕАЛ» первым со ссылкой на местных жителей сообщил, что сегодня российско-террористические формирования совершили обстрел позиций сил АТО из «Градов» на Мариупольском направлении. Вскоре эту информацию подтвердил штаб АТО. И дал ...

В Виннице прошел мощный град размером со сливу: фото, видео

12.09.2017
Вечером 12 сентября на северо-западной ...

Появилось видео с новыми украинскими танками «Оплот»

28.05.2017
Завод им. Малышева (Украина, Харьков) ...

Над Винницей промчались истребители: видео

13.09.2017
В рамках анонсированных ранее начальником ...