Вінничани починають самоорганізовуватись перед місцевими виборами

Ми всі українці! Ми — мешканці Жмеринки, Немирова, Ладижина, Могилева-Подільського, Крижополя, Липовця, Козятина, Літина, Мурованих Курилівців, Калинівки, Хмільника, Тиврова, Піщанки, Ямполя, Вінниці, Бершаді, Гайсина, Шаргорода, Теплика, Чечельника, Ілінців, Бару, Тульчина, Чернівців, Тростянця, Оратова, усіх міст, сіл і селищ Вінницької області — МИ всі ВІННИЧАНИ! 

Ми з вами вже не раз доводили здатність до самоорганізації і об’єднання. І в самі критичні моменти в історії України саме вінничани першими ставали на захист прав, свобод і справедливості в нашій країні. 

Ми з вами довго вибирали аби кого в депутати, мери і нардепи: мажорів, старих номенклатурщиків, радикальних пройдисвітів, політичних заробітчан і т п. Що це дало нашій області? 

Відповідь очевидна.

Можете бути впевнені, що серед вас є набагато розумніші, освідчені та дієві люди, які безперечно будуть ефективнішими депутатами та чиновниками, ніж сьогоднішні, чи всі минулі. І ми обов’язково, разом з Вами, знайдемо від Вінниччини найдостойніших представників кожного району нашої області і спільними зусиллями проведемо їх в буквальному сенсі за руки в органи місцевого самоврядування — сільські, селищні, районні (окружні), міську та обласну раду! Для справжнього, а не бутафорного захисту інтересів ВІННИЧАН! 

Земляки! Ви бачите що сьогодні відбувається в країні. Прийшов час всім нам — мешканцям Вінниччини об’єднатись! 

Всім хто поділяє нашу позицію пропонуємо: Підписатись і слідкувати за нашою сторінкою в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/VinnychanuXXI/?modal=admin_todo_tour.  

Згодом ми проінформуємо вас про всі засоби комунікації задля нашої спільної справи, через які будемо радитись з вами приймати рішення та рухатись вперед!

Прес-служба спільної справи «Ми Вінничани»


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015 - 14:06
Мы уже публиковали видео невероятных футбольных голов. А сейчас предлагаем посмотреть, как работает хоккеист  виртуоз. Словно в тире очередью сбивающий банки-мишени… ...

Зеленский во второй раз обратился к украинцам: видео

24.11.2017
Лидер Квартала 95 Владимир Зеленский ...

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017
По итогам сегодняшней отработки ряда ...

В Турции упал воздушный шар с туристами: видео

09.04.2017
В результате падения воздушного шара ...