Вінничани починають самоорганізовуватись перед місцевими виборами

Ми всі українці! Ми – мешканці Жмеринки, Немирова, Ладижина, Могилева-Подільського, Крижополя, Липовця, Козятина, Літина, Мурованих Курилівців, Калинівки, Хмільника, Тиврова, Піщанки, Ямполя, Вінниці, Бершаді, Гайсина, Шаргорода, Теплика, Чечельника, Ілінців, Бару, Тульчина, Чернівців, Тростянця, Оратова, усіх міст, сіл і селищ Вінницької області – МИ всі ВІННИЧАНИ! 

Ми з вами вже не раз доводили здатність до самоорганізації і об’єднання. І в самі критичні моменти в історії України саме вінничани першими ставали на захист прав, свобод і справедливості в нашій країні. 

Ми з вами довго вибирали аби кого в депутати, мери і нардепи: мажорів, старих номенклатурщиків, радикальних пройдисвітів, політичних заробітчан і т п. Що це дало нашій області? 

Відповідь очевидна.

Можете бути впевнені, що серед вас є набагато розумніші, освідчені та дієві люди, які безперечно будуть ефективнішими депутатами та чиновниками, ніж сьогоднішні, чи всі минулі. І ми обов’язково, разом з Вами, знайдемо від Вінниччини найдостойніших представників кожного району нашої області і спільними зусиллями проведемо їх в буквальному сенсі за руки в органи місцевого самоврядування – сільські, селищні, районні (окружні), міську та обласну раду! Для справжнього, а не бутафорного захисту інтересів ВІННИЧАН! 

Земляки! Ви бачите що сьогодні відбувається в країні. Прийшов час всім нам – мешканцям Вінниччини об’єднатись! 

Всім хто поділяє нашу позицію пропонуємо: Підписатись і слідкувати за нашою сторінкою в соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/VinnychanuXXI/?modal=admin_todo_tour.  

Згодом ми проінформуємо вас про всі засоби комунікації задля нашої спільної справи, через які будемо радитись з вами приймати рішення та рухатись вперед!

Прес-служба спільної справи “Ми Вінничани”


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Video >>

Появилось видео с места падения сгоревшего воздушного шара в Техасе

31.07.2016 - 01:45
Необычная трагедия, унесшая жизни 16 людей произошла в США. Возле города Локхарт южнее столицы штата Техас Остина в субботу загорелся воздушный шар. По предварительным данным, шар перед падением задел линии электропередачи. Также появилось видео с места падения… ...

Как бойцовый цыпленок крупную птицу прогнал (видео)

16.12.2015
Тот самый случай, когда размер ...

Под Донецком с утра бои. У ДНР потери в технике: видео

09.05.2017
Вчерашние вечерние сообщения местных жителей ...