Вінничанці загрожує 7 років ув’язнення за утримання «будинку розпусти»

До Вінницького міського суду передано обвинувальний акт стосовно 37-річної жительки обласного центру. Її обвинувачують одразу за трьома статтями Кримінального кодексу, зокрема у сутенерстві, утриманні місць розпусти та зберіганні наркотиків.

Як зазначають у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, слідством встановлено, що обвинувачена організувала на території міста надання інтимних послуг клієнтам. Жінка рекламувала сексуальні послуги, отримувала замовлення на них, пропонувала чотирьох дівчат, надавала приміщення та створювала умови для максимальної сексуальної експлуатації жінок.    

Зазвичай викривають «будинки розпусти» ловлею «на живця». Тобто працівник правоохоронних органів представляється клієнтом, отримує послуги, а потім показує посвідчення та залучає колег для документування. Так от, наразі завдяки цьому відомо, що за інтим клієнти платили 2 тисячі гривень, половину з яких віддавали організаторці.  

До викриття злочинної діяльності обвинуваченої у сутенерстві залучалися Вінницька окружна прокуратура та співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Вінницькій області.

У разі доведення винуватості жінки за ч. 2 ст. 303 КК України (сутенерство), ч. 2 ст. 302 КК України (створення та утримання місць розпусти, вчинені з метою наживи) та ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів) в судовому порядку, їй загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Виннице водитель джипа внаглую испортил газон на проспекте Космонавтов: видео

19.06.2018 - 13:49
Актом вандализма называют винничане в соцсетях «маневр» водителя внедорожника по газону реконструированного проспекта Космонавтов. Ночью 16 июня он просто развернулся на траве, оставив на ней, по сути, «траншеи». В Ситуационном ...

Гимн Украины, – рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...