Війська РФ просунулися у Мар’їнку

На Таврійському напрямку зараз тривають жорсткі бої. Армія РФ має на меті взяти під контроль Авдіївку та Мар‘їнку. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram ввечері 19 травня.

За її словами, на Авдіївському напрямку росіяни зосередили основні зусилля і намагаються захопити місто, але українські бійці утримують оборону і контролюють Авдіївку.

У Мар‘їнці окупанти просунулися у місто, бої йшли фактично в центрі, «але наші сили оборони дуже ускладнили ворогу задачу». Стикнувшись з потужним опором у місті, росіяни спрямували свої зусилля на фланги довкола міста — на півночі і півдні, повідомила Маляр.

«Ворог несе значні втрати на цих напрямках — як в живій силі, так і в техніці, але не зупиняється», — додала заступниця міністра оборони.

Нагадаємо, війська РФ продовжують зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. 

Раніше у ЗСУ спростували фейк РФ про «захоплення Бахмута». Нині ситуація на Бахмутському напрямку дуже важка, проте контрольована.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео летящего в небе над Уралом огненного шара

04.03.2018 - 12:17
Случайно на камеру видеорегистратора жителя российского Екатеринбурга попало редкое явление. Он снял полет и гибель в земной атмосфере космического болида. Судя по видео, метеороид летел с высокой скоростью. Болид пролетал ...

Провокаторы Саакашвили ногами избили полицейского: видео

18.10.2017
Нардеп Антон Геращенко, обращаясь к ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...