Війна РФ проти України може тривати ще довго, – Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв’ю Rheinische Post заявив, що не очікує на швидке завершення російської агресії в Україні.

«Ми маємо бути готові до того, що це може зайняти багато часу. Навіть коли війна закінчиться, все не відразу нормалізується. Але ми також не повинні припиняти наші зусилля для завершення війни», — сказав німецький канцлер.

За словами Шольца, передумовою справедливого миру стане виведення військ Росії із території України.

«Ми повинні усвідомити, що ця жахлива агресивна війна та її наслідки ще довго триматимуть нас у напрузі і нам доведеться довго розгрібати завали», — наголосив канцлер ФРН.

Нагадаємо, 2 березня Шольц виступив у Бундестазі на тему війни, що Росія веде проти України. Серед іншого він оцінив наміри Путіна щодо готовності встановити мир, але справедливий, а не такий, що малює російська пропаганда. На жаль, він такої готовності не бачить.

«Чи готовий взагалі Путін до переговорів про повернення цих принципів та справедливого миру? На цей момент ніщо не вказує на це», — сказав тоді канцлер Німеччини.

Своє бачення він пояснив і тим, що Путін продовжує свій ядерний шантаж на адресу США (мається на увзі призупинення участі у договорі про контроль ядерної зброї).

«Не можна вести переговори з приставленою до скроні рушницею — хіба що про власну покору», — заявив Шольц, нагадавши про існування реальної формули миру, що запропонована президентом України Зеленським.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве и Питере эвакуация – в метро и на вокзалах ищут бомбы: видео

05.04.2017 - 12:13
После того, как 3-го апреля в результате взрыва в метро Санкт-Петербурга погибли 14 человек, а более 40 были ранены, в крупнейших городах России остается «напряженная» обстановка. Сегодня утром по причине ...