Відділення російських дезертирів зі зброєю дісталося до Москви

Вісім (повне відділення) мобілізованих з Калінінградської області Росії дезертирували зі зброєю з позицій в Луганській області України й дісталися аж до Московської області РФ, де здалися в поліцейському відділку. Про це сьогодні масово повідомляють російські ЗМІ. 

Що важливо – вони змогли подолати державний кордон, всі блокпости і загороджувальні заслони. Здавшись під Москвою у місті Подольск, ці розумні дезертири уникли фізичної розправи від інших загарбників. Їх успішний приклад надихне інших випадкових мобілізованих. У тому числі і тих, хто не схоче здаватися, а вирішить залишити зброю при собі. До речі, у цих були при собі автомати і кулемети.

Тим часом, 92-а окрема механізована бригада Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднила відео, як її артилерія на тій самій Луганщині перемішує з землею десяток інтервентів, які виявились не такими розумними, як вище згадані дезертири.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео драки нардепа Гаврилюка с журналистом

18.05.2017 - 15:15
Журналист Василий Крутчак написал в Facebook о том, что нардеп Гаврилюк применил к нему физическую силу, в результате чего пострадали его рубашка и телефон. Причем, блогер сам не отрицает, что провоцировал конфликт ...

Турчинов показал видео ракетных испытаний возле Крыма

01.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов, который ...