Відділення російських дезертирів зі зброєю дісталося до Москви

Вісім (повне відділення) мобілізованих з Калінінградської області Росії дезертирували зі зброєю з позицій в Луганській області України й дісталися аж до Московської області РФ, де здалися в поліцейському відділку. Про це сьогодні масово повідомляють російські ЗМІ. 

Що важливо – вони змогли подолати державний кордон, всі блокпости і загороджувальні заслони. Здавшись під Москвою у місті Подольск, ці розумні дезертири уникли фізичної розправи від інших загарбників. Їх успішний приклад надихне інших випадкових мобілізованих. У тому числі і тих, хто не схоче здаватися, а вирішить залишити зброю при собі. До речі, у цих були при собі автомати і кулемети.

Тим часом, 92-а окрема механізована бригада Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднила відео, як її артилерія на тій самій Луганщині перемішує з землею десяток інтервентів, які виявились не такими розумними, як вище згадані дезертири.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019 - 12:11
Рабиновичу на двери какая-то сволочь написала слово из трех букв! Рабинович стирать его не стал, просто впереди приписал «Большой»! И как изменился смысл! Как заиграла надпись! — Как же хочется ...

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018
Пресс-центр Объединенных сил в утренней ...

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...