Вибух у Мелітополі міг бути провокацією

Минулої ночі в окупованому Мелітополі пролунав дуже потужний вибух: «Настільки потужний, що у східних та північних районах міста і навіть навколишніх селах не стало світла, води і зв’язку».

Про це з посиланням на місцевих жителів у своєму Телеграм-каналі  повідомив міський голова Іван Федоров.

А через п’ять хвилин Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» не тільки підтвердив подію, але розповів про деякі подробиці і дивні обставини:

«Очевидці повідомляють, що зникло світло у нижній частині міста ще перед вибухом. У багатьох також зник зв’язок, видно дим біля телевежі. Також в окремих районах спостерігаються перебої з водопостачанням».

Можна припустити, що російські загарбники намагалися збити з курсу якісь високоточні «подарунки» Збройних сил України, і тому вимикали електрику, щоб відключити всі засоби зв’язку.

Федоров сам сьогодні зранку припустив, що й вибух могли «організувати» російські окупанти — начебто таким чином створюють умови для переміщення техніки, втечі чи переміщення людей…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Лондоне полиция задержала устроившего дебош в грузинском посольстве Грэма Филипса: видео

08.08.2018 - 12:12
Называющий себя журналистом. а по сути работающий в интересах Кремля британец Грэм Филипс устроил очередной дебош. На сей раз в Лондоне — в здании посольства Грузии. Он ворвался туда на ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...

Смартфоны с двумя экранами уже начали продавать: видео

05.03.2017
Рынок китайских смартфонов не перестает ...