Вибух у Мелітополі міг бути провокацією

Минулої ночі в окупованому Мелітополі пролунав дуже потужний вибух: «Настільки потужний, що у східних та північних районах міста і навіть навколишніх селах не стало світла, води і зв’язку».

Про це з посиланням на місцевих жителів у своєму Телеграм-каналі  повідомив міський голова Іван Федоров.

А через п’ять хвилин Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» не тільки підтвердив подію, але розповів про деякі подробиці і дивні обставини:

«Очевидці повідомляють, що зникло світло у нижній частині міста ще перед вибухом. У багатьох також зник зв’язок, видно дим біля телевежі. Також в окремих районах спостерігаються перебої з водопостачанням».

Можна припустити, що російські загарбники намагалися збити з курсу якісь високоточні «подарунки» Збройних сил України, і тому вимикали електрику, щоб відключити всі засоби зв’язку.

Федоров сам сьогодні зранку припустив, що й вибух могли «організувати» російські окупанти — начебто таким чином створюють умови для переміщення техніки, втечі чи переміщення людей…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как отмыть графин с узким горлышком (видео)

08.11.2015 - 17:13
Многие сталкивались с проблемой мойки графина или бутыли с узким горлышком. Оказывается нет ничего проще. Рискнем дать Вам полезные советы. Для процедуры очистки Вам понадобятся ножницы, обычная кухонная губка и ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...