Вибух на заводі під Москвою: в Росії знайшли «винного»

Сергієво-Посадський міський суд заарештував Сергія Чанкаєва — технічного директора фірми Піро-Росс, на складі якої нещодавно стався вибух. Про це повідомляє російський пропагандистський Telegram-канал Mash в п’ятницю, 11 серпня.

У повідомленні кажеться про те, що на складі, де стався вибух, зберігалося близько чотирьох тонн пороху, переданих з оборонного заводу для утилізації.

Причиною вибуху стало нібито порушення техніки безпеки. Чанкаєв заперечує факт порушень, які могли призвести до вибуху.

Як ми вже писали, в місті Сергієв Посад, що під Москвою пролунав потужний вибух на Загорському оптико-механічному заводі. Станом на зараз російські офіційні джерела і паблікі дають дані про 60 поранених осіб, 10 загиблих і 12 зниклих безвісти.

Додамо, що на цьому заводі серед іншого виробляли військову оптику для танків, робили біноклі і інші військові засоби.

А російське видання «Агентство» повідомило, що «ЗОМЗ» брав участь у розробці «стелс»-бомбардувальника нового покоління.

Перед цим, у неділю, 6 серпня, у Підмосков’ї горіла фабрика спорттоварів. У п’ятницю, 4 серпня, вогонь спалахнув на складах у підмосковній Яхромі, а 3 серпня у Підмосков’ї, у Воскресенську, почалася пожежа на акумуляторному заводі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016 - 19:08
Карьера легендарного «Хамви» в американской армии подходит к концу. Минобороны США подписало с компанией Oshkosh Defense контракт на поставку первого лота в рамках программы Joint Light Tactical Vehicles (JLTV), согласно ...

Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...