Весняний наступ ЗСУ може не відбутися, – розвідка США

Війна в Україні стала виснажливою, без остаточної переваги жодної зі сторін, але кривавий президент РФ Путін, швидше за все, планує продовжувати її роками. Такий і без неї очевидний висновок зробила директорка Національної розвідки Сполучених Штатів Америки Авріл Хейнс під час щорічного звіту в Конгресі.

Зі справді цікавого Хейнс сказала: «Ми прогнозуємо, що цього року російські військові не відновляться настільки, щоб здобути значні територіальні здобутки».

А також: «Росія, найімовірніше, не зможе підтримувати навіть той скромний рівень наступальних операцій в Україні, який є, без додаткової обов’язкової мобілізації та сторонніх джерел постачання боєприпасів».

Здавалося б, сприятливі умови для українського контрнаступу. Але Хейнс і в ньому сумнівається: «Потенційному весняному наступу України може завадити скорочення людських резервів і техніки через необхідність захищатися від нинішніх російських атак».

В підсумку досить дивна позиція, яка фактично підштовхує фіксувати існуюче положення речей (окупацію Росією частини України), чого й домагається Путін. Адже якщо техніку і боєприпаси ще можна очікувати від Заходу, то своїх бійців нам ніхто не надасть.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017 - 00:34
Президент Украины Петр Порошенко поздравил страну с Новым 2017 годом. Он отметил, что Украина выходит из шокового экономического положения и выразил уверенность, что следующий год будет годом роста и улучшения ...

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015
Длинномерные лесовозы усложняют движение на ...

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016
Ездовыми собаками, сегодня, никого не ...