Верняєв: Для мене росіян просто не існує

Олег Верняєв категорично виступив проти допуску російських спортсменів на Олімпіаду. Український Олімпійський чемпіон вважає, що у МОК не зможуть відібрати атлетів із країни-агресора, які б не підтримували політику Путіна, оскільки таких більшість. Він також зізнався, що не зможе стояти поруч із росіянами на помості і, тим більше, слухати їхній гімн.

«Для мене росіян просто не існує. Якщо ми зустрінемося на помості, я не потисну руку і не привітаюся. Для мене цих людей немає. Я не хочу їх більше бачити».

Олімпійський комітет визначив три умови для допуску російських спортсменів: по-перше, нейтральний прапор; по-друге, буде допущено тих, хто не підтримував війну; по-третє, вони мають пройти допінг-контроль.

Якби комітет суворо відстежував тих, хто виступав в інтерв’ю або на заходах щодо підтримки війни, а потім дискваліфікував їх, тоді, можливо, це б спрацювало. Але ці росіяни підтримують війну.

Усі кричать: «Путін, ура!», нормальних спортсменів, які не підтримують війну, майже немає, лише одиниці. Тому, я вважаю, що їм не місце на цих іграх.

Я не знаю, як українці та росіяни можуть стояти на одному п’єдесталі в одному залі. Якби я був на п’єдесталі і знав, що переміг росіянин, я б просто зійшов звідти до того, як пролунав російський гімн.

Морально це було б важко для будь-якого українського спортсмена, але дехто досі мовчить», – сказав Верняєв в інтерв’ю Kyiv Post.

Нагадаємо, раніше МОК залишив у силі дискваліфікацію росіян та білорусів від міжнародних змагань.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017 - 15:16
Компания Bugatti создала при участии немецкой фирмы PG сверхлегкий велосипед, состоящий на 95% из углепластика. Всего будет выпущено 667 экземпляров стоимостью 39 тысяч долларов каждый. Велосипед PG Bugatti весит всего ...

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ...

Видео самых забавных моментов сезона Формулы 1

29.12.2017
Официальный сайт Формулы-1 к концу ...