Верховний суд звільнив свого голову Князєва

Пленум Верховного суду висловив недовіру своєму голові Всеволоду Князєву, через що той автоматично втратив посаду. Про це стало відомо з онлайн-трансляції пленуму у вівторок, 16 травня.

За таке рішення проголосували 137 суддів. Проти – ніхто. Разом з тим саму ініцавтиву про висловлення недовіри таємним голосуванням підтримали 140 суддів зі 142.

Поки не буде обраний новий голова Верховногу суду, його обов’язки виконуватиме суддя з найбільшим стажем – секретар засідання Дмитро Луспеник.

Разом з тим Всеволод Князєв і надалі матиме статус судді – остаточно звільнити його з судової системи може лише Вища рада правосуддя.

Нагадаємо, 15 травня правоохоронці викрили корупційну схему, у якій брало участь керівництво Верховного суду. Зокрема, на хабарі у 2,7 млн доларів спіймали голову суду Всеволода Князєва. Мова йде про гроші, який передавався від осіб, що виступають з боку бізнесмена Костянтина Жеваго.

А сьогодні стало відомо, що до роботи над кримінальним провадженням щодо викриття корупції у Верховному суді залучалися детективи під прикриттям.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США олень протаранил шедший на взлет пассажирский самолет: видео

16.02.2017 - 12:47
В аэропорту американского города Шарлотт (Северная Каролина) пилоты срочно посадили самолет. Причиной экстренной посадки стало столкновение с… оленем. В результате этой «встречи» на взлетной полосе у лайнера оказался поврежденным топливный ...