Верховний суд США розгляне справу про «імунітет» Трампа

Верховний суд США у середу, 28 лютого, погодився розглянути питання про «президентський імунітет» Дональда Трампа повідомляє The Hill.

Від цього рішення залежатиме, чи можна притягнути експрезидента до кримінальної відповідальності за спроби скасувати результати виборів 2020 року.

«Рішення суддів наразі призупиняє кримінальне провадження проти Трампа, пов’язане з подіями 6 січня (штурм Капітолія – ред.), однак воно також стає переможним для спецпрокурора Джека Сміта, оскільки сторона обвинувачення тепер зможе довести справу до засідання судового журі перед голосуваннями на президентських виборах», — пише видання.

Раніше Трамп закликав суддів пригальмувати процес, поки він не вичерпає можливості оскарження в судах нижчої інстанції. У такому разі судові розгляди тривали б тижнями, якщо не місяцями. Це допомогло б йому виграти час для обрання президентом, аби потім мати змогу помилувати самого себе. Тепер Трамп знову змушений повернутися до судових процесів замість зосередитися на президентській кампанії.

Утім, адвокати намагаються переконати суд у тому, що Трамп мав абсолютний президентський імунітет від кримінального переслідування під час подій 6 січня 2021 року, коли натовп його прихильників розгромив будівлю Конгресу.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смартфоны с двумя экранами уже начали продавать: видео

05.03.2017 - 18:28
Рынок китайских смартфонов не перестает удивлять. Что же на этот раз они такого придумали, чтобы удивить нас? В продажу поступил смартфон с двумя экранами – фронтальным и задним. Называется он ...

Поветкин отправил Прайса в тяжелый нокаут: видео

01.04.2018
В столице Уэльса Кардиффе российский ...