Верховна Рада ухвалила закон про телемедицину

Верховна Рада України ухвалила закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування телемедицини. Про це повідомив нардепутат Ярослав Железняк.

Документ передбачає внесення змін до основ законодавства України про охорону здоров’я, Закону Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я та Закону Про екстрену медичну допомогу з метою запровадження комплексного та системного підходу до формування та реалізації державної політики в частині розвитку телемедицини.

До другого читання в законопроєкті було уточнено та уніфіковано термінологію, зокрема, надано визначення понять теледіагностика та консультування, телеметрія, цифрова компетенція працівників у сфері охорони здоров’я.

Реалізація закону передбачає підвищення спроможності системи охорони здоров’я України до надання необхідної меддопомоги в разі виникнення надзвичайних ситуацій та воєнних загроз.

Оптимізуються витрати на охорону здоров’я шляхом кращого використання наявних технічних, кадрових та фінансових ресурсів, ефективного надання медичної допомоги та зменшення кількості ускладнень, що призводять до необхідності більш високовартісного лікування. А також підвищиться якість, безпечність, зручність та доступність медичних послуг для населення України, особливо для пацієнтів, які перебувають у скрутних умовах і не мають можливості звернутися особисто до медзакладу.В Україні значно зросла кількість трансплантацій органів

Нагадаємо, Верховна Рада 13 липня ухвалила в першому читанні законопроект про легалізацію медичного канабісу. Законопроект покликаний легалізувати обіг рослин родини конопелевих у медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео драки нардепа Гаврилюка с журналистом

18.05.2017 - 15:15
Журналист Василий Крутчак написал в Facebook о том, что нардеп Гаврилюк применил к нему физическую силу, в результате чего пострадали его рубашка и телефон. Причем, блогер сам не отрицает, что провоцировал конфликт ...

Панда пришла в восторг от снега (видео)

24.01.2016
Ай да молодцы — американцы ...