«Вагнерівці» страчують своїх дезертирів прямо у Бахмуті

Під час бойових дій в районі міста Бахмут відзначається повна відсутність координації між найманцями російської приватної військової компанії Вагнера та військовослужбовцями ЗС РФ.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, український військовий експерт «DeepState», розповідаючи про ситуацію в Бахмуті, заявив, що вагнерівці прямо у місті вбивають своїх поплічників, які відступають:

«У Бахмуті ситуація надзвичайно складна. Тиск на місто йде фактично з трьох сторін. За останні дні нашим військовим довелося відійти з певних кварталів у приватному секторі. Цікаво, що там же було помічено, як ПВК «Вагнер» проводять страти над своїми дезертирами».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео взрыва на электростанции в России

01.10.2017 - 13:27
В Якутске авария оставила людей без света и тепла в заморозки Власти российской республики Саха-Якутии сообщают, что в результате аварии и пожара на местной ГРЭС пострадал лишь один сотрудник. Пока ...

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018
Российские военные продолжают участвовать в ...