«Вагнерівці» показали взвод своїх вбитих бойовиків

Бойовики російської приватної військової компанії Вагнера оприлюднили жорстке відеозвернення, адресоване, вірогідно, міністерству оборони РФ на фоні десятків голих трупів своїх поплічників (приблизно взвод).

Ролик знято в приміщенні, яке виконує функції моргу, а загарбники, які звертаються, начебто його працівники – вони, очевидно, пакують трупи в пакети, а потім викладають їх в гроби.

Однозначно можна стверджувати, що відео режисоване – спочатку оголошується звернення, а потім для підсилення ефекту показуються трупи. Текст написано заздалегідь і вивчено оратором на пам’ять:

«Щодня ми втрачаємо сотні наших бойових товаришів. Їх могло бути вдвічі менше, якби військові функціонери вчасно нам постачали озброєння, боєприпаси і все, що необхідно. Досить беззаконня, дайте нам воювати, дайте нам «захищати» свою країну, свою Батьківщину. Тут сотні наших хлопців. Відправте своїх дітей, зятів, які знімають тік-токи, на цю війну».

Вірогідно, ватажок ПВК Вагнера Євген Пригожин, таким чином, у своїй політичній грі «переводить стрілки» за відсутність відчутного просування на фронті на МО РФ, а заодно сподівається підігріти рашистський угар в суспільстві.

Адже немає сумнівів, що окупанти забезпечують всі свої війська по максимуму і з усіх сил, на які здатні на даний момент.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В горсовете Львова вспыхнула драка, Садовой ретировался: видео

19.01.2017 - 15:47
Львов никак не может выйти из мусорного пике. После того, как закрылась основная свалка, куда вывозились отходы, город страдает от мусора, а практически все области страны столкнулись с тем, что ...

Мальчик безуспешно пытается учить стих

24.11.2015
Почти каждый человек обладает каким-нибудь ...

На луне дороги лучше (видео)

10.11.2015
Ранее мы показывали Вам, как ...