«Вагнерівці» показали взвод своїх вбитих бойовиків

Бойовики російської приватної військової компанії Вагнера оприлюднили жорстке відеозвернення, адресоване, вірогідно, міністерству оборони РФ на фоні десятків голих трупів своїх поплічників (приблизно взвод).

Ролик знято в приміщенні, яке виконує функції моргу, а загарбники, які звертаються, начебто його працівники – вони, очевидно, пакують трупи в пакети, а потім викладають їх в гроби.

Однозначно можна стверджувати, що відео режисоване – спочатку оголошується звернення, а потім для підсилення ефекту показуються трупи. Текст написано заздалегідь і вивчено оратором на пам’ять:

«Щодня ми втрачаємо сотні наших бойових товаришів. Їх могло бути вдвічі менше, якби військові функціонери вчасно нам постачали озброєння, боєприпаси і все, що необхідно. Досить беззаконня, дайте нам воювати, дайте нам «захищати» свою країну, свою Батьківщину. Тут сотні наших хлопців. Відправте своїх дітей, зятів, які знімають тік-токи, на цю війну».

Вірогідно, ватажок ПВК Вагнера Євген Пригожин, таким чином, у своїй політичній грі «переводить стрілки» за відсутність відчутного просування на фронті на МО РФ, а заодно сподівається підігріти рашистський угар в суспільстві.

Адже немає сумнівів, що окупанти забезпечують всі свої війська по максимуму і з усіх сил, на які здатні на даний момент.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Высший пилотаж на американском военно-транспортном вертолёте Boeing CH-47 Chinook

05.12.2015 - 16:48
В предлагаемом видео «Чинук», принадлежащий вооружённым силам Великобритании, показывает удивительную манёвренность, которую трудно ожидать от летательного аппарата, построенного в габаритах трамвайного вагона. Разработанный в начале 60-х годов вертолётным отделением корпорации ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...

Бойцы ОС запустили танцевальный флешмоб: видео

24.02.2019
Наши  боевые потери за двадцать ...