В ЗСУ розповіли про оточення росіян у Вовчанську

В частково окупованому прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області оточені десятки російських загарбників, але зовсім не сотні, як про це раніше повідомляло видання «Forbes».

Про це заявив речник оперативно-тактичного угруповання військ Харків Юрій Повх: «Росіяни не оперують такими масами особового складу, як зазначалося у цьому повідомленні. Тобто 400 осіб − такого факту підтвердити неможливо, бо його не існує».

При цьому він не заперечує саме оточення: «Але йдеться не про сотні, а про десятки окупантів, які зараз заблоковані на певній ділянці міської забудови».

Нагадаємо, «Forbes» та інші джерела повідомляли про часткове оточення інтервентів на Агрегатному заводі у Вовчанську.

У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з цього приводу написав:

«По Агрегатному заводу не все так просто, адже навколо нього сіряк. Тобто там виключно вогневий контроль підходів — орки намагаються проскакувати туди на авто, інколи виходить. Ну і бої в забудовах — це реально срака, пацанам важко».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с места аварии в Москве, где машина сбила лошадь с полицейским

27.11.2016 - 21:35
Необычное ДТП произошло сегодня в Москве. Водитель автомобиля Kia сбил сотрудницу конного патруля, которая ехала на лошади. Авария случилась возле главной аллеи Измайловского парка. В результате сержант полиции получила незначительные повреждения. Также ...

Произошло извержение крупнейшего вулкана Европы Этна, опубликовано видео

25.08.2018
На северо-востоке итальянского острова Сицилия ...