В Урзуфі вбили групу «кадировців»

На Бердянському напрямку (стик Донецької і Запорізької областей) протягом перших вісімнадцяти годин дванадцятого серпня російські окупанти здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Урожайного.

Водночас, бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на цій ділянці фронту: «Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, проінформував Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні ввечері повідомив:

«Вчера в Урзуфе (куроротне містечко на березі Азовського моря на Бердянському напрямку, на мапі позначено червоним квадратиком) произошла сильнейшая перестрелка между рашистами и «ахматчаем» (кадировцями)».

На оприлюдненому ним відео видно два трупи – один в машині в військовій формі, інший під сусідньою машиною в цивільному одязі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака пытается оправдаться перед хозяйкой за уничтоженные вещи (видео)

25.07.2015 - 20:09
Собаки породы хаски известны своей непоседливостью и разговорчивостью. Даже если они что-то натворили, то всегда пытаются оправдаться. Вот и на этом видео пес пытается уговорить хозяйку простить его за съеденный ...

Спасение слоненка, упавшего в колодец

30.12.2015
Ох не легкая это работа ...

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017
После обстрела из Града Новолуганского ...