В Укренерго заявили про «небачені» темпи ремонтів

В Україні навчилися виконувати відновлювальні роботи пошкоджених енергооб’єктів та інфраструктури після обстрілів Росії в рази швидше, ніж це було в мирний час. Завдяки цьому і покращується ситуація в енергосистемі, сказав голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький у вівторок, 14 лютого.

«Відновлення йде рекордними темпами, яких ніхто навіть не очікував до початку вторгнення. Ми виконуємо всі відновлювальні роботи в кілька разів швидше, ніж раніше, ніж нормативні терміни. Тобто просто потрібен час, щоб усі вузькі місця в мережі усунути. Це обов’язково станеться, ми не припиняємо роботу ні на хвилину», – заявив він в ефірі національного телемарафону.

Він наголосив, що зараз обмеження можуть бути в деяких районах Одеси або Києва, але вони не мають катастрофічного характеру.

«Сподіваюся, нам вдасться найближчим часом позбутися і цих обмежень», – зазначив Кудрицький.

Водночас він закликав українців і далі ощадливо споживати електроенергію, особливо в разі похолодання чи нових пошкоджень енергосистеми внаслідок обстрілів.

«Якщо ми перестанемо економити, це теж стане таким фактором, який може ускладнити збалансування енергосистеми», – попередив глава Укренерго.

Нагадаємо, в Україні вже три дні не встановлюють ліміти на споживання електроенергії. Лише в окремих районах можливі відключення світла за графіком.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве ракетная установка «Бук» въехала в бизнес-центр: видео

18.08.2018 - 22:38
Нелепый по своей сути инцидент произошел в Киеве на улице Ярославской. Там зенитная установка «Бук», которая возвращалась с репетиции парада на День Независимости, въехала задом в бизнес-центр «Астарта». Пострадало здание ...

На Закарпатье из двух гранатометов обстреляли дом генерала милиции Варцабы: видео

28.01.2017
Чрезвычайное происшествие в Закарпатской области. ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...