В Україну прибули ще дві сучасні системи ППО

У вечірньому відеозверненні до українців сьогодні, 2 лютого, президент Володимир Зеленський підбив підсумки дня і повідомив новину, якої давно чекали: в Україну прибули ще дві системи протиповітряної оборони.

На початку звернення президент розповів про засідання Ставки, зокрема зупинився на темі нарощування виробництва українських дронів і снарядів, а також будівницва фортифікацій.

Зеленський також зазначив, що особливу увагу під час засідання приділили Авдіївці, де зараз надзвичайно складно.

Розповідаючи про міжнародну роботу, Зеленський повідомив про розмову з президентом Казахстану, зустрічі з міністрами закордонних справ Канади і Мальти (керівник МЗС Мальти — чинний голова ОБСЄ).

«І головна новина на сьогодні — новина, якої ми всі давно очікували. Заради якої ми на різних рівнях місяцями працювали. Результат — в Україну прибули ще дві системи протиповітряної оборони. Всі подробиці, звичайно, не варто говорити публічно. Але системи, які збивають усе. Будемо захищати регіони. Поки систем іще недостатньо для повного захисту України, але працюємо заради цього щодня», — сказав президент, завершуючи вечірню промову.

Зазначимо, що Україні ще мають у рамках домовленостей поставити декілька систем ППО IRIS-T і NASAMS. Але «збивають все» Patriot і SAMP-T…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как писатель Прилепин командует открыть огонь из зенитки

13.03.2017 - 14:23
Российский писатель Захар Прилепин, который с недавних пор приехал на оккупированную часть Донбасса и вступил в ряды боевиков ДНР, снял на видео коротенькое циничное обращение, после чего отдал приказ открыть ...

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, ...

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» ...

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016
Активные люди неугомонны. Они всегда ...