В Україні знищили полковника російських окупантів

В Україні знищено чергового полковника російських окупантів – Валентина Коновалова (на фотографії). Свого часу він вийшов на пенсію з посади заступника командира 98-ої повітряно-десантної дивізії (військова частина № 65451, пункти постійної дислокації в Івановому та Костромі).

Вірогідно, вбивати українців визвався добровільно, адже відомо, що загарбник «служив» у складі приватної військової компанії Вагнера. 

Про смерть Коновалова повідомив блогер і полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц, який системно відстежує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіаресурсах силових і владних структур РФ та соцмережах «руського миру».

Також він повідомив про знищення ще трьох ворожих офіцерів: капітана Дмитра Бекетова та старших лейтенантів Володимира Балтикіна і Андрія Думняка.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ испытали противотанковый ракетный комплекс Корсар: фото, видео

07.07.2017 - 13:12
Украина продолжает разрабатывать и совершенствовать новые виды вооружения. На одном из военных полигонов ВСУ прошли испытания переносного ракетного комплекса Корсар производства КБ Луч. Об этом сообщается на странице Конструкторского бюро в Facebook.«Корсар ...

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу ...

Цветы из болгарского перца для сервировки стола (видео)

02.12.2015
Полезно, вкусно и красиво Красиво ...

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», ...