В Україні заборонили літери «Z» і «V» на номерних знаках

Кабінет Міністрів України заборонив індивідуальні номерні знаки, які згадують нацистський або комуністичний режими, а також містять символіку, яка асоціюється з повномасштабним вторгненням росії в Україну.

Нововведення стосується, зокрема, літер «Z» і «V». Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

Так, на номерних знаках тепер не може бути літер «Z» і «V» окремо, а також у написаних кирилицею словах, замість «З», «С», «В», «Ф».

Крім того, в Україні на номерних знаках не може бути й низки інших символів або надписів:

  • емблем органів та армії росії;
  • повної або скороченої назви органу державної влади України;
  • державних символів України та інших країн чи міжнародних організацій;
  • ненормативної лексики чи дискримінаційних написів за мовними, національними, релігійними та расовими ознаками.

Раніше проукраїнські активісти запустили безстрокову акцію Наближається час свободи у тимчасово окупованому Криму. Про це 27 лютого повідомила прес-служба руху опору Жовта стрічка. 

Зазначається, що російську військову символіку Z перетворюють на пісочний годинник, зафарбований у кольори українського прапора. Синьо-жовті знаки тоді з’явились на вулицях Севастополя, Ялти та Сімферополя.

«Нагадайте окупантам, що часу на те, щоб залишити українські території, у них залишилося небагато», – наголосили партизани.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Удивительные кадры северного сияния сняли у берегов Норвежского моря: видео

22.07.2017 - 12:36
Северное сияние относится к тем природным явлениям, которым удается зачаровывать. Причем, как наблюдающих его где-то за полярным кругом или вблизи этой условной линии, так и любующихся снимками или видео. Польский ...