В Україні виявили штам коронавірусу Кракен

В Україні зафіксовано перший випадок зараження новим підвидом штаму коронавірусу Омікрон XBB.1.5, або Кракен. Про це повідомляє МОЗ у вівторок, 24 січня.

«Випадок був зафіксований у Сумській області у людини, яка не пройшла курс вакцинації проти коронавірусу», – йдеться у повідомленні.

На території України циркулюють вісім різновидів штаму коронавірусу Омікрон. Про це, нагадаємо, в ефірі телемарафону 13 січня повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Кузін зазначив, що показники захворюваності COVID-19 є нижчими за епідемічний поріг. За останній тиждень зафіксували три тисячі випадків, як і раніше – у групі ризику ускладнень особи старше 60 років.

Прогнозуючи можливі карантинні обмеження, головний санлікар зазначив, що з початком війни всі заходи перевели у режим рекомендаційних, і «так буде надалі».

«Більшість областей самі розглядають ситуацію із захворюваністю та вправі приймати свої локальні рішення… Вони у більшості випадків рекомендаційні… Ми можемо говорити про застосування локальних обмежених і рекомендаційних правил залежно від епідемічної ситуації», – зазначив він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Раде опять скандал из-за языка: видео

14.03.2017 - 16:30
Оппоблоковец Александр Вилкул либо не может выучить украинский язык, либо намеренно решил дразнить своих коллег по ВР. Выступая с трибуны в парламенте, он начал говорить на русском, чем вызвал негодование ...

Задержан матерый боевик ДНР: видео

07.06.2018
Боевика ДНР с многолетним стажем ...