В Україні виявили штам коронавірусу Кракен

В Україні зафіксовано перший випадок зараження новим підвидом штаму коронавірусу Омікрон XBB.1.5, або Кракен. Про це повідомляє МОЗ у вівторок, 24 січня.

«Випадок був зафіксований у Сумській області у людини, яка не пройшла курс вакцинації проти коронавірусу», – йдеться у повідомленні.

На території України циркулюють вісім різновидів штаму коронавірусу Омікрон. Про це, нагадаємо, в ефірі телемарафону 13 січня повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Кузін зазначив, що показники захворюваності COVID-19 є нижчими за епідемічний поріг. За останній тиждень зафіксували три тисячі випадків, як і раніше – у групі ризику ускладнень особи старше 60 років.

Прогнозуючи можливі карантинні обмеження, головний санлікар зазначив, що з початком війни всі заходи перевели у режим рекомендаційних, і «так буде надалі».

«Більшість областей самі розглядають ситуацію із захворюваністю та вправі приймати свої локальні рішення… Вони у більшості випадків рекомендаційні… Ми можемо говорити про застосування локальних обмежених і рекомендаційних правил залежно від епідемічної ситуації», – зазначив він.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В Виннице на пожилую женщину упало дерево

17.06.2016 - 16:20
Около полудня 17 июня в результате сильного ветра на 62-летнюю винничанку упало дерево. Падая, крона задела и оборвала линию электропередач. Это замедлило скорость падения. Поэтому женщина чудом осталась жива. Как ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...