В Україні вбито російського підполковника ППО

В Україні ліквідовано свіжоспеченого підполковника протиповітряної оборони російських окупантів Віктора Михайловича Нижника (на фотографії ще з погонами капітана) 1986 року народження, мешканця підмосковного Наро-Фомінська.

Про це сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який систематично відстежує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіа-ресурсах та соціальних мережах.

Так, «Синодик» вчора написав, що Нижник був знищений п’ятнадцятого лютого 2023 року. Також оприлюднив фотографії його усміхненої дружини для однієї з пропагандистських акцій; вони були зроблені ще за життя Нижника.

«Necro Mancer» дізнався, що цей фашистський окупант закінчив воєнну академію військової протиповітряної оборони ЗС РФ імені маршала Василевського.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Интервью российскому телеканалу «казачьих атаманов» Бати и Сени

21.07.2015 - 15:45
По их словам, Захарченко давно практикует тактику заградотрядов. То есть, «за спинами» голодных казаков, которым не подвозят продовольствие, стоят сытые «гвардейцы».  За погибших семье не дают компенсацию, а жен казаков насилуют. ...

Няньки для цыплят, — кошка и собака

27.02.2016
Предлагаем посмотреть видео о том, ...