В Україні вбито російського підполковника
В Україні ліквідовано чергового окупанта з високим офіцерським званням — підполковника тридцятого окремого спеціалізованого полку радіоелектронної розвідки «Святогор» російської гвардії Едуарда Кузабаєвича Ергашова 1975 року народження.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідоми блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який відстежує офіційні некрологи в російських електронних засобах масової інформації та соцмережах.
В одному зі ЗМІ Калмикії він знайшов повідомлення, що родині Ергашова, вбитого під час «спеціальної військової операції» (тобто загарбницької війни проти нашої країни), урочисто вручили його медаль «за відвагу».
Військова частина №5559 розташована в Ставрополі і входить до складу північно-кавказького округу російської гвардії.

Подпишитесь на новости