В Україні вбито російського підполковника

В Україні ліквідовано чергового російського фашиста високого звання. Цього разу підполковника поліції РФ Романа Вікторовича Романенка (позивний Протон) 1977 року народження, який раніше працював на Байконурі.

Окупант був знищений десятого березня 2023 року в якості сапера парашутно-десантної роти 31-ої окремої десантно-штурмової бригади збройних сил РФ, в чиї ряди, швидше за все, записався добровільно.

Про це сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який регулярно відстежує некрологи в російських засобах масової інформації, відомчих медіа-ресурсах і соціальних мережах.

Романенко був посмертно нагороджений Путіним орденом мужності, який його вдова отримала з рук голови адміністрації Ахтубінського району Астраханської області Володимира Мехеда. Похоронено окупанта в місті Ахтубінськ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018 - 20:56
В Василькове Киевской области учительница позволила себе ненормативную лексику на уроке в отношении одного из учеников старшего класса. Это сняли на видео и выложили в Ютуб.  За что учительница Людмила ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...