В Україні вбито підполковника ЗС РФ

В Україні ліквідовано чергового російсько-фашистського окупанта високого офіцерського звання — підполковника збройних сил РФ Степана Вікторовича Кунугурова 1985 року народження, вірогідно, артилериста. Принаймні відомо, що він закінчив Єкатеринбургське вище артилерійське командне училище.

Про це повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який системно відслідковує некрологи в рашистських засобах масової інформації, соціальних мережах і відомчих ресурсах.

На скрині «Тугулимський район» (Свердловська область РФ) «ВКонтакті» вказується, що Кунгуров «загинув» в зоні «СВО» — тобто внаслідок бойових дій в Україні.

Він народився в селі Моирева Свердловської області. Старшу школу закінчив в райцентр Талиця. Потім вступив до ЄВАКУ. Служив в Улан-Уде (Бурятія).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016 - 13:42
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете видео с казнью пленных турецких солдат. Исламисты захватили военнослужащих в ходе боев в Сирии, а затем показательно заживо сожгли. Стоит отметить, что ИГ периодически выкладывают в ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...

Видео пышных моделей, которые танцуют тверк, покоряет Интернет

03.08.2016
Тверк — многие называют это танцем 🙂 — набрал ...