В Україні вбито підполковника десантно-штурмової бригади РФ

В Україні ліквідовано чергового російського фашиста високого офіцерського звання — підполковника збройних сил РФ Романа Борисовича Осєчкіна 1984 року народження. Він обіймав посаду начальника метеорологічної служби 56-ої окремої десантно-штурмової бригади, пункт постійної дислокації якої знаходиться в окупованій Феодосії (Крим).

Про це повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який регулярно відстежує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих ресурсах та соціальних мережах.

Втім, адміністрація міста Камишин Волгоградської області, де до 2021 року базувалася 56-а бригада, в сьогоднішньому некролозі про Осєчкіна багато не повідомила. 

«Necro Mancer» встановив, що він є випускником омського танкового інженерного інституту військового навчально-наукового центру сухопутних військ «Загальновійськова академія ЗС РФ».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Овидиопольского головореза преследуют 500 полицейских и местные охотники: видео

30.12.2016 - 02:47
Под Одессой продолжаются поиски преступника, который убил женщину и ее без малого трехлетнюю дочку, отрезал им головы и попытался сжечь в доме. Сейчас его в полях ищут около полутысячи полицейских ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...