В Україні вбито командира полку ЗС РФ
В Україні в ніч з четвертого на п’яте лютого ліквідовано командира полку російських окупантів (мобілізованих з Татарстану) Дмитра Ульянова (на фото) 1978 року народження. Раніше він вийшов у відставку з посади командира 98-ої повітряно-десантної дивізії ЗС РФ.
Про це повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який системно відстежує некрологи в російських засобах масової інформації, соціальних мережах і відомчих ресурсах країни-агресора. Про смерть Ульянова розповів, зокрема, Телеграм-канал «Местные. Иваново».
«Necro Mancer» дізнався, що інтервент народився в Рязані, закінчив Коломенське вище артилерійське командне училище, в 2015-17 роках керував 98-ою дивізією. До мобілізації жив в Анапі. По чуткам, його знищила українська диверсійно-розвідувальна група.
Незрозуміло звання Ульянова – полковник чи генерал-майор.

Подпишитесь на новости