В Україні вбито командира ЧВК «Вагнера»

Бійці спеціального підрозділу «Хорт» в ближньому бою знищили групу бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера на чолі з їхнім заступником начальника штаба., чий автомат Калашникова зразка 2018 року («АК-12») захоплено в якості трофея. Дивись скрін та фото.

На жаль, подробиці не вказані. «Вікпедія» вказує про «Хорт»:  «З початку російського вторгнення в Україну 2022 року підрозділ брав участь в боях за Гостомель та Лисичанськ. Наразі підрозділ задіяний в боях на півдні та сході України у складі 57-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України (імені кошового отамана Костя Гордієнка)».

Наразі 57-а бригада воює на Бахмутському напрямку в Донецькій області, стримуючи саме ЧВК Вагнера. Це самий результативний підрозділ путінської орди, який просунувся за три місяці на дванадцять кілометрів, буквально засипаючи своїми трупами кожен метр.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России пенсионерку сдуло ветром с балкона, в больницу ее доставили в ковше экскаватора: видео

26.12.2017 - 11:06
В небольшом городке Шахтерск на Дальнем Востоке после того, как пенсионерку сдуло ветром с балкона, к ней не смогла добраться скорая помощь. Женщину пришлось «транспортировать» в больницу в ковше экскаватора. ...