В Україні вбито командира батальйону ЗС РФ

В Україні двадцятого жовтня ліквідований російсько-фашистський окупант в званні підполковника — командир батальйону Іван Кардашов, мешканець селища Івня Бєлгородської області РФ, де його й поховали.

Про це сьогодні повідомив блогер та український патріот з окупованих територій «Necro Mancer», який відслідкував повідомлення про Кардашова в російських засобах масової інформації.

Тим часом, пресслужба командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України показала, як багато (до десятка) трупів загарбників можна вмістити на броні бойової машини піхоти:  «Підрозділи ДШВ ЗСУ знищили чималі сили противника, і тепер окупанти вивозять своїх «двохсотих» на БМП».

БМП їде досить швидко по польовій дорозі, але трупи не розлітаються. Під час відео, знятого безпілотним літальним апаратом, цю БМП не атакували.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Курьез на стройке (видео)

17.08.2015 - 22:52
Народная мудрость гласит – не руби сук, на котором сидишь. Но есть и другая – дуракам закон не писан. А объединить их удалось одному безымянному строителю. Обнаружив некоторые архитектурные излишества, ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...