В Україні вбито командира артилерії танкового полку РФ

Дванадцятого листопада в Україні ліквідований підполковник танкових військ російських окупантів Руслан Ріязович Ібатуллін (позивний Каспер) 1981 року народження. Про це сьогодні повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer».

Інформація взята з некролога, розміщеного в засобах масової інформації Актаниша (районний центр в Татарстані): «При виконанні спецзавдання потрапив під мінометний обстріл, був поранений уламком снаряда, загинув на шляху в госпіталь».

Взагалі Ібатуллін командував дивізіоном в 872-му полку самохідної артилерії, який дислокується в Сергіївці Приморського краю і входить до складу 127-ої мотострілкової дивізії сухопутних військ РФ.

Але в Україні він керував артилерією 218-го танкового полку, котрий дислокується і Липівцях Приморського краю і входить до складу тієї самої 127-ої дивізії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как женщины служат в армиях разных стран мира (видео)

29.11.2015 - 16:21
На сегодняшний день лишь в двух странах мира женщины подлежат обязательному призыву в армию (Израиль и Мьянма). С 2016 года таких стран станет три – в прошлом году Норвегия приняла ...

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016
Правильное введение прикорма в рацион ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...