В Україні вбито двох російських військових льотчиків

Під Кліщіївкою на Бахмутському напрямку в Донецькій області розбився російський фронтовий бомбардувальник «Су-24» з повітряного підрозділу приватної військової компанії Вагнера, при чому загинули командир екіпажу Олександр Антонов і штурман Володимир Нікішин.

Сама подія сталася минулої неділі. Сьогодні про неї повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який відстежив повідомлення рашистського Телеграм-каналу «Военкор Ярем», зроблене вчора ввечері.

Цікаво, що «Военкор Ярем» пише про падіння літака наче внаслідок небойових причин, соромлячись визнати, що літак був збитий Збройними силами України.

Також «Военкор Ярем» вказує, що ПВК Вагнера має «авіакрило» чи «ескадрилью», яку формував генерал Канамат Боташев, раніше ліквідований під Попасною разом зі своїм літаком.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Кто внес больший вклад в Победу над фашизмом — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, пытался выяснить журналист на улицах города (видео)

03.04.2014 - 17:05
Кто внес больший вклад в Победу — Барклай-де-Толли или маршал Жуков, какая битва стала решающей — на Чудском озере или Куликовская, и почему Австралия до сих пор принадлежит Венгрии пытались ...

Мужик очень смешно почистил дымоход (видео)

02.12.2015
Для того чтобы почистить дымоход, ...